• DZIEŃ KOBIET

• 10.03.2024
      • W piątek 8 marca w najstarszych grupach przedszkolnych ochodzony był Dzień Kobiet.Z okazji tego święta chłopcy przygotowali dla swoich koleżanek wiele niepodzianek, m.in.słodkie babeczki, piękne laurki,  mini spa i salon piękności. Dla małych kobiet był to cudowny i niezapomniany dzień.

• DENTOBUS W PRZEDSZKOLU

• 09.02.2024

Drodzy Rodzice, jest możliwość po wyrażeniu przez Państwa zgody wykonania przeglądu jamy ustnej dzieci na podstawie umowy zawartej z Przychodnią Stomatologiczną. Badanie wykonane będzie w dentobusie.
        Dentobus to mobilny gabinet stomatologiczny, w pełni wyposażony w sprzęty stomatologiczne jak zwykły stacjonarny gabinet.Po przeglądzie każdy rodzic otrzyma informację ze stanem uzębienia dzieci. W dentobusie wszystkie świadczenia udzielane są przez Lekarza Dentystę Pana Łukasza Kowalika nr wykonywanego zawodu - 24 14 126.

Na świadczenia udzielane w dentobusie jest konieczna podpisana przez Rodzica zgoda, jest również możliwość dalszego leczenia na NFZ.

Poniżej można pobrać zgodę, wystarczy kliknąć "Zgoda na przegląd stomatologiczny w dentobusie" , a następnie wypełnioną dostarczamy do wychowawcy grupy.

Pobierz:

• 09.02.2024
      • „Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia.

Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”.

Koniec stycznia , początek lutego to dla naszych przedszkolaków dni intensywnych przygotowań. Dzieci pod okiem wychowawców przygotowują programy artystyczne dla swoich kochanych babć i dziadków. Podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, a także wręczyły własnoręcznie wykonane upominki.

To były naprawdę wyjątkowe, pełne uśmiechu i  radości uroczystości. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wszystkiego najpiękniejszego , dużo dużo zdrowia.

• OGÓLNOPOLSKI STRAŻACKI KONKURS PLASTYCZNY

• 06.02.2024
      • W poniedziałek 5 lutego 2024 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Strzelcach Krajeńskich zostały wręczone nagrody laureatom Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego.

Z ogromną przyjemnoscią informujemy, że w kategorii "przedszkole" nagrodę otrzymał Jakub Dąbrowski z grupy "Króliczki ". Jakub zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego.

Jakubowi gratulujemy :) życzymy powodzenia na szczeblu wojewódzkim .

• REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA 2024/2025

• 31.01.2024
      • INFORMACJE I NIEZBĘDNE DOKUMENTY DOTYCZĄCE REKRUTACJI ZAMIESZCZONE SĄ W ZAKŁADCE REKRUTACJA .

Informacje dotyczące spotkania  związanego z rekrutacją do przedszkola znajdą państwo w poniższym załączniku "REKRUTACJA" .

Źródło: Nasze Strzelce

• 28.01.2024
      • Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się dzieci 24 i 26 stycznia 2024 r.  podczas balu karnawałowego. Przedszkolaki z dumą prezentowały piękne, bajeczne  stroje,  z wielką ochotą uczestniczyły  w tańcach i zabawach. Dzieci miały także możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych.

Wszyscy wspólnie wspaniale się bawili - czego dowodem są zdjęcia w galerii - zapraszamy do oglądania!

• WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

• 23.01.2024
      • 28 stycznia 2024 r. o godz.15:00 dzieci z grupy "SŁONECZKA" z wychowawcą p.Barbarą Grudzień wystąpią podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ❤️

Zapraszamy dzieci z rodzicami do Strzeleckiego Ośrodka Kultury 🙂

• ZABAWY NA ŚNIEGU

• 23.01.2024
      • Gdy piękna zima za oknem , to wszystkie przedszkolaki bawią się na śniegu ❄️ Dzieci z wielką przyjemnością korzystają z zimowej aury: aniołki, bałwanki i jazda z górki to zabawy, które uwielbiają dzieci 😁☃️

• PRZEDSZKOLAKI POMAGAJĄ PTAKOM

• 23.01.2024
      • Kolejne grupy przedszkolne dołączyły do akcji "Pomagamy ptakom przetrwać zimę".

Wielkie brawa dla naszych przedszkolaków.

Teraz już wiemy , że dzięki wam żadne mrozy nie zagrożą ptakom pozostającym na zimę w Polsce🙂

• ĆWICZYMY Z MISTRZYNIĄ ŚWIATA

• 12.01.2024
      • W ramach realizacji projektu ZDROWE DZIECI, w czwartek  11 stycznia 2024r. dzieci z grupy "Misie" i grupy "Króliczki" z wychowawcami wybrały się do Centrum Treningowego GOOD MOVE. Zajęcia z dziećmi prowadziła Pani Aurelia Komo-Libio MISTRZYNI ŚWIATA w Pięcioboju Kettebell Sport🥇

Dziękujemy Pani Aurelii za przekazanie cennych wskazówek dotyczących zdrowego żywienia, jak i prawidłowego wykonywania ćwiczeń❤️

Poniżej prezentujemy przykłady ćwiczeń, w których uczestniczyły przedszkolaki z grupy "Misie" i grupy "Króliczki".

• DOKARMIAMY PTAKI ZIMĄ 🐦

• 12.01.2024
      • Przedszkolaki pomagają i dokarmiają ptaki również w domu. Poniżej prezentujemy "Ptasie stołówki" przygotowane przez naszych przedszkolaków i ich rodziców.

Wielkie brawa dla dzieci i rodziców,którzy przyłączyli się i wraz z dziećmi pomagają ptakom przetrwać zimę.

• POMAGAMY 🐦

• 09.01.2024
      • W okresie zimowym bardzo trudno znaleźć ptakom pożywienie, dlatego też dzieci z grupy "Słoneczka" z wychowawcą p.Barbarą Grudzień postanowiły zadbać o to aby ptaki miały co jeść . Przedszkolaki  w ogródku przedszkolnym postawiły karmniki i rozwiesiły kule tłuszczowe z różnymi gatunkami nasion. Dzieci będą mogły codziennie obserwować ptaki korzystające z "ptasiej stołówki" ,a także kontrolować i dosypywać pokarm. Dokarmiając ptaki zimą dzieci uświadamiają sobie, że bez ich pomocy wiele ptaków mogłoby nie przeżyć trudnych zimowych warunków.

Dziękujemy pracownikom Nadleśnictwa w Strzelcach Krajeńskich za podarowanie tłuszczowych kul.

• POWIATOWY PRZEGLĄD KOLĘD SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

• 05.01.2024
      • W piątek 5 stycznia 2024 r. dzieci z grupy "Pszczółki" z wychowawcą p.Anną Warzecha wystąpiły gościnnie podczas  III Powiatowego Przeglądu Kolęd Szkół Ponadpodstawowych w Strzeleckim Ośrodku Kultury w Strzelcach Krajeńskich.

Gratulujemy pięknego występu , wielkie brawa 👏

Zdjęcia Strzelecki Ośrodek Kultury